Není divu, že tato kráska svedla na scestí i muže, na kterého stály ženy fronty. Ale on chtěl být knězem. Naštěstí to nevyšlo. Jitka Schneiderová v pohádce O sirotkovi z Radhoště (1996)
David Švehlík je silně věřící člověk. Věřil, že jeho manželství s krásnou zrzkou bude navěky.
David Švehlík byl idolem mnoha žen. On se však chtěl stát knězem.
V roce 2011 již bylo manželství krásného páru v krizi
Manželství s Davidem Švehlíkem se rozpadlo, protože Jitka zahořela pro podnikatele ze světa módy, Davida Císaře. Přestože nebyla ještě rozevdená, bez ostychu s ním vyrážela do společnosti. V roce 2014 ve Varech, s přítelem Davidem Císařem.
Jitka Schneiderová v Samotářích - v tomhle filmu to výjimečně nebyla ona, kdo zlomil někomu srdce...
V Samotářích to byl naopak věčně "zhulený" Jiří Macháček, kdo na Jitku pozapomněl...
V roce 2006 Jitka poprvé zazářila ve StarDance. Ukázala neuvěřitelný talent.
V roce 2006 Jitka poprvé zazářila ve StarDance. I když nakonec nevyhrála, byla skvělá
Jitka má rytmus v těle.
Jitka Schneiderová je stále krásná žena a její věk by jí nikdo nehádal. Po boku milionáře vzkvétá
Jitka Schneiderová skutečně vypadá na třicet, jako by znala elixír mládí. V jedné z nejnovějších rolí, Oktopus - Syndikát koně (2023)
Na svém kontě má spoustu rolí, zde jedna z prvních, v Andělu páně. David byl a je stále velký fešák.
Se Zuzanou Kajnarovou
Kriminálka Anděl a Davidův andělský pohled...
Davida můžeme vídat v Kriminálce Anděl, která se hojně reprízuje.
Jitka je vždy ozdobou na společenských akcích, a to s jakýmkoli doprovodem
Jitka s dcerou Sofií Annou v roce 2018. Sofie byla krásná už tehdy. S maminkou se objevuje na společenských akcích a vyrostla do krásy. Mohla by ihned stanout na přehlídkových molech
Sofie se s maminkou objevuje ve společnosti. Zde zachyceny v říjnu 2023 na slavnostní filmové projekci špionážního thrilleru Extraktoři
David Švehlík je velký sympaťák. Po nepovedeném manželství s Jitkou Schneiderovou našem štěstí a klid s manželkou Vendulou. Mají spolu dva syny.
V době StarDance.
I když Jitka ze soutěže vypadala, byla okouzlující.
Inu, dcera má po kom podědit krásu!
David Švehlík v nádherné pohádce Krakonošovo tajemství.
Prohlédněte si další galerie
- Zkuste to na Vánoce jinak. Ošklivé vánoční svetry, nebo slavnostní móda po francouzsku
- Pohyb po čtyřicítce: Proč by ženy neměly cvičit nalačno a jak vyzrát na viscerální tuk?
- Škatulata v seriálu Polabí: Cibulková za Cibulkovou! Vilmu nahradí Klára, která to nebude mít lehké
- Seriálový krasavec Jan Zadražil: Herec o svém soukromí příliš nemluví, ale se svou ženou je už od 17 let
- Kategorie Celebrity
44 Kč